• Новак
adidas Мажите Дожд.rdy Јакна

adidas Мажите Дожд.rdy Јакна

DEN 2160.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Комплетна поштенски со стенд-ап јака.Водоотпорен, windproof ДОЖД.RDY.ПРЕСТАПНА-слободен вода-отвратителен заврши.Нерешено кабелот за капка опашка полите.Контрола на топката и покрај wintry услови.Оваа men ' s golf јакна е изграден со вода-отвратителен заврши и карактеристики водоотпорен ДОЖД.RDY што ги држи на влажни надвор, па ќе се чувствуваат сува и се сигурни како ќе се игра на 18 дупки.Четири начин водат ткаенина ви дава целосен опсег на движење низ вашиот замав.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат