• Новак
Луксузна Aftershave & Секојдневна нега на кожата на Лицето Систем за Чувствителна Кожа, Жилет Испакнатини, Ingrowns, Акни, Стареењето. Смирува Жилет Гори, Хидрира – Природни

Луксузна Aftershave & Секојдневна нега на кожата на Лицето Систем за Чувствителна Кожа, Жилет Испакнатини,

DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка

Секогаш се изврши patch тест на кожата со нова козметика во случај на алергии и да престане веднаш, ако се јавува нервоза.На aftershave и нега на кожата систем е унисекс, противалергиски, концентрирани и полна со супер-храна, направена со љубов, и слободни од вештачки спојници и мириси.На лосион е светлина (не дебела) но, концентрирани со крем конзистентност, и треба да се користи во мали количини првично се додека оптимално кожата влага нивоа се постигне.МУЛТИ-ЦЕЛ : Нашата унисекс aftershave лосион/серумот и тоник може да се користи за после бричење, шанса, електролиза и ласерски третмани.Секогаш се изврши patch тест на кожата со нова козметика во случај на алергии и да престане веднаш, ако се јавува нервоза.Правна Напомена : .На лосион е светлина (не дебела) но, концентрирани со крем конзистентност, и треба да се користи во мали количини првично се додека оптимално кожата влага нивоа се постигне.Слично на путер или ладни пијалаци, а се должи на органската содржина и недостаток на спојници, ладење на лосион и тоник, се препорачува, но не е потребно.ХЕМИСКИ СЛОБОДНИ : Овие унисекс aftershave лосион/серумот и тоник се ослободени од вештачки спојници, мириси и алергените како ореви или кикирики, и полна со супер храна, витамини и минерали.Ладење (не замрзнување) овозможува оптимално жилет горат ублажување и, исто така густо на лосион за оние кои сакаат подебели производ без токсични или иритирачки спојници.Ладење (не замрзнување) овозможува оптимално жилет горат ублажување и, исто така густо на лосион за оние кои сакаат подебели производ без токсични или иритирачки спојници.Во некои луѓе, тоник може да се првично осилото малку поради блага алкохол (~5%) содржина, но ова се решава брзо. 01 - Тоник : Спреј директно на исчистена и сушат кожата или да се применуваат со памук брис.Резултат пати варираат од страна на поединци поради генетски уникатност на секој човек.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат