• Новак
thirtytwo Мажите Zephyr '19/20 Аикидо Подигање

thirtytwo Мажите Zephyr '19/20 Аикидо Подигање

DEN 3937.44

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гребло во сурфање инспириран Zephyr.Со мека простувањето flex и низок профил outsole за одлична одбор чувствувам дека ќе го задржи сте поврзани на ридот.Изграден за pow, парк или groomers направи планината вашиот игра земјата.Традиционалните Алкохол систем со Тимот Внатрешни Искористување на лагер.Тимот Одговара на Лагер : Изградени со двојна густина интуиција пена формулиран за средни поддршка, flex, и подобрен комфор.Се прилагодите се вклопуваат со пета задржете за полнење и топлина во калапи.Flex : 4/10 Flex Medium - Најдобро за парк, слободен стил и сите планина.Гребло во сурфање инспириран Zephyr.Со мека простувањето flex и низок профил outsole за одлична одбор чувствувам дека ќе го задржи сте поврзани на ридот.Изграден за pow, парк или groomers направи планината вашиот игра земјата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат