• Новак
Женска Вратоврска Боја Печати Ја Исклучи Рамо Блузи Долг Ракав Т Кошули V Деколте, Долг Ракав Лабава Домот Pullover Блузи Tigivemen

Женска Вратоврска Боја Печати Ја Исклучи Рамо Блузи Долг Ракав Т Кошули V Деколте, Долг Ракав Лабава Домот

DEN 86.16

Достапност
Достапно за нарачка

Оди напред, се качулка ти не ќе сакаат да се лизга надвор од.Тајната зад сите-ден удобност ќе сакате да зборувам запалено?❤Премиум руно ткаенини направени со користење на мешавина од 80% памук 20% полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат