• Новак
Шкотскиот Mens Kilt Традиционалните Хајленд Tartan Комунални Kilt

Шкотскиот Mens Kilt Традиционалните Хајленд Tartan Комунални Kilt

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сакаме да се изберат најдобрите фитинг kilt е можно.Сите наши kilts се тешки-должност и ќе изгледа одлично за секоја прилика.Копче-Крај затворање.Тоа е дизајниран да биде лесен за kilt почетници, но ќе работи одлично на секој, без разлика на нивната Шкотскиот облека искуство.Во секој случај, ова tartan комунални kilt ќе не разочара.Дали сакате kilt како начин да го прослават вашиот Шкотскиот потекло?Или можеби сте едноставно се заинтересирани за проширување на вашата гардероба.Ако сте меѓу големини, ние препорачуваме да оди до големина.Карактеристики : Со појас-опремени циклуси; Snap копчиња на двете страни на половината; Отвори страничниот влез џебови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат