• Новак
На Север се Соочуваат Жените Реши 2 Водоотпорен Маскирани Дожд Јакна

На Север се Соочуваат Жените Реши 2 Водоотпорен Маскирани Дожд Јакна

DEN 1814.64

Достапност
Достапно за нарачка

ПОДГОТВЕНИ ЗА ДОЖД.Жените се Реши 2 Јакна е разновиден, водоотпорен школка, која има stowable худ и има повеќе од доволно стил да се направи преминот од приколка во градот.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ.Направени со Dry Vent перформанси техника и обложени со Трајни Вода-Отвратителен (DWR) Финиш, овој водоотпорен, windproof и дише јакна обезбедува пријатна комфор за удобно ноќевања или авантура дена.СТАНДАРД СЕ ВКЛОПУВААТ.Со ласкави форма и доволно мобилност, оваа јакна е совршен за лесно да носат или дели нагоре.Дали за еден неврзан се погледне во градот или активни дена во пустината, ќе искуство слобода на движење преку рамената и градите.НАДВОРЕШНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ.Никогаш не престануваат да се Истражува со внимателен функции кои ви помагаат да одите понатаму —прикачен, прилагодлив худ stows во јака кога времето го отвора нагоре, додека еластична-граница полите и манжетни се овозможи поголема движење.ЗЕМЕТЕ НА ДЕН.Суштински плакарот главен, оваа јакна е се оди на класичен за пешачење, обука или само удирање назад.Го спарите со вашиот омилен joggers, панталони или панталони и со гордост го носат значка на истражување со Северна Лице.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат