• Новак
Ладење Рака Ракави УВ Заштита од Сонце - Симпатична Животно Панда Мечка Тетоважа Покритие за Жените & Мажите Компресија Ракави за Голф Велосипедизам Бејзбол Фудбал

Ладење Рака Ракави УВ Заштита од Сонце - Симпатична Животно Панда Мечка Тетоважа Покритие за Жените & Мажите

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

????【Совршен Подарок】Ладење рака ракави , заштитник на арм, добар пријател на лето.Пакет Содржина 1pair Ладење Рака Ракави. ????【Удобно & Дише】Оваа ладење рака ракавите се направени од 100% премија најлон дека обезбеди извонредна удобност. ????【За Сите Спортски & Активности на Отворено】велосипедизмот Рака ракави заштита на вашите раце додека ангажирање во спортови или активности на отворено, кој ќе го задржи сте удобно без разлика дали сте голф, риболов, игра кошарка, велосипедизам, пешачење, возење, па дури и градинарството.Мулти-functional They, исто така, да се обезбеди заштита од гребнатини, гребнатинки, и грешки додека го носи.Seamless Unlike други сонцето ракави дека ве чеша и ја напушти imprints на вашиот оружје, нашето сонце ракавите се лесна.Совршен подарок за надворешна авантуристи, спортисти, велосипедисти, патници, gardeners, извидници, итн.Тетоважата се прикријат рака ракави ви дава дека инстант професионален изглед без пот.Брзо пот удар-далеку и брзо се исуши, одржување на вашиот оружје кул, дури и во екстремна топлина.Секоја рака ракав е внимателно направена за да остане во место, но не премногу тесни.Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.????【Кул & УВ Заштита】Мека тетоважа на раката ракави ви даде подобро се носат искуство.Ладење Effect The уникатен дизајн ракави, осигурете се дека вашите раце да останат свежи и суви во текот на денот. ????【Унисекс & Strech Одговара】Нашиот спорт ракавите се неверојатно издржливи и еластичен.Симпатична Животно Панда Мечка Рака Ракавите се задржи топло во ладно температури& задржи кул во потопли температури!Производ Spcification Material100% премија најлон.Шопинг со Доверба Ако имате било какви прашања за одбојка рака ракави, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ви обезбедиме со задоволително услуги.Растеглив, трајни, машина перат, дише, кожата-пријателски, мазна.Со иновативни ладење технологија и UPF 50 заштита за да се блокира над 98% од штетните UVA & UVB зраци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат