• Новак
Три Шеесет и Шест Суичери за Мажи Zip До Качулка - Сува Fit Комплетна Поштенски Јакна, француски Фротир Ткаенини

Три Шеесет и Шест Суичери за Мажи Zip До Качулка - Сува Fit Комплетна Поштенски Јакна, француски Фротир Ткаенини

DEN 670.80

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.СУВА FIT ТЕХНОЛОГИЈА - Овие mens дуксери се направени од влага-wicking ткаенина која црпи пот далеку од вашата кожа, што ќе ви овозможи да се укине тежини или испратена во оваа sweatshirt без да се испотени и непријатно како вашето тело загрева.СТРАНА ЏЕБ ПАТЕНТИТЕ СО СОПСТВЕНИ ТЕЛЕФОНСКИ СЛОТ - да го Носи вашиот телефон, копчиња, или паричникот во безбедна патент странични џебови без да се грижиш за работи кои спаѓаат надвор.На десната страна има внатрешна сопствени телефонски џеб да задржи вашиот телефон безбедно и сигурно во оваа јакна како што вежба или додека сте во движење.ДИШЕ ВРАТОТ на ПРОПУСТЛИВИ И ПРИЛАГОДЛИВИ КАЧУЛКА - Овие архивиран јакни имаат мрежа на пропустливи на вратот само под качулка да се даде додаде breathability така може да остане ладно и суво време на вежбање и да се одржи удобно температура во текот на целиот ден долго.Дополнително, качулка има прилагодливи изграден во drawcord која ви овозможува да се стегне или олабавување на вашите потреби.ФРАНЦУСКИ ФРОТИР ТКАЕНИНИ - Не се обични џемпер направени од полиестер или памучен материјал; ова маскирани sweatshirt е направена од француски фротир ткаенини, што резултира во елегантни и мазна завршница на надвор, но топла и мека руно се чувствуваат во внатрешноста.Оваа zippered перформанси качулка е удобно, лесни, абсорбента и стилски.КУПИ СО ДОВЕРБА - БЕЗ ПРОБЛЕМИ се ВРАЌА - Купување на облека онлајн може да биде малку застрашувачка на време, нели?Ова е причината зошто ние во Три Шеесет и Шест направи тоа супер лесно за вас.Нашата политика е едноставна : Ние нудиме целосна 100% наплата на СИТЕ враќа за БИЛО каква причина.Значи, ако големината не работат надвор, што не ни се допаѓа боја или стил, можете да го вратат директно од вашата сметка за целосна наплата, без прашања праша.Ви благодариме за купување на Три Шеесет и Шест!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат