• Новак
Под Оклоп Мажите Перформанси Поло

Под Оклоп Мажите Перформанси Поло

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Мазна, мека анти-пик, анти-пилула ткаенина има почиста, финтата-слободен заврши. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Мазна, мека анти-пик, анти-пилула ткаенина има почиста, финтата-слободен заврши . 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо .Анти-мирис технологија спречува растот на мирис предизвикува микроби.UPF 30 заштитува вашата кожа од сончевите штетните зраци.Издржливи rib-сплетам јака.Перформансите се вклопуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат