• Новак
Версаче Pour Homme По Бричење Balm - 100ml/3.3 оз

Версаче Pour Homme По Бричење Balm - 100ml/3.3 оз

DEN 1080.00

Достапност
Достапно за нарачка

Версаче.Fragrance & Парфем.Мирис За Мажи.Версаче Pour Homme е посветен на еден човек со силна индивидуалност, кој не се плаши да го открие својата љубов на модата.Динамичен и претприемачи, на Версаче Pour Homme човек комуницира со својот страсна карактер преку одлучно машки мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат