• Новак
Siebzeh Сина Фабрика Остава Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Сина Фабрика Остава Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.TPE материјал е 100% не-токсични и безбедно да се користи.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MaMacool Јога Мат Небото Вселената Галаксија Констелација Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес

ЕкоПријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди нај�

DEN 959.76

wanxinfu Јога Мат, Не се Лизга Еко Пријателски Вежба Мат Статуата на Слободата го Прослават Денот на Независноста

МАТЕРИЈАЛ : Нашата upgrad вежба мат направени од премиум велур и гумен ѓон.Нетоксични и безопасни, ги собер�

DEN 2138.40

Свитлива Тенка Јога Мат за Мажи/Жени, Сјајна Печурки во Темно Илустрација - Идеален Спорт Мат за Пилатес, Тренинг,

Машина перат, добро се грижат може да биде подолг употреба.Погоден Спорт Големина : Мерки 72"L x 24"W x 0.Приро�

DEN 2125.92