• Новак
Siebzeh Sunflowers Папрат Остава На Дрвени Текстура Позадина Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање ?

Siebzeh Sunflowers Папрат Остава На Дрвени Текстура Позадина Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат