• Новак
LEVEIS Јога Мат Тигар Животинско Дебела Не се Лизга Вежба Тренингот Душеци за Дома Салата Кат Патување

LEVEIS Јога Мат Тигар Животинско Дебела Не се Лизга Вежба Тренингот Душеци за Дома Салата Кат Патување

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

Затоа, од суштинска важност е да го избере вистинскиот за вас. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.Ние сакаме вие да го добиете максимумот од секоја јога сесија, така што ние имаме дизајниран премија јога мат со усогласување на системот кои ќе ви помогнат да се постигне остварување на целите.Добра јога мат треба да работат со вас за да ви помогне со рамнотежата, енергија и проток.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата Напредна Технологија на Печатење прави овие душеци шарени и око-фаќање на кои може да се на крајот додадете повеќе мотивација и ентузијазам за да вашата јога вежби.Лесни функција е лесно да се носат кога одите до теретана или на патување.Лесни функција е лесно да се носат кога одите до теретана или на патување.Секој јога патување е многу уникатна и лична, но секој пракса не бара ист неколку работи : чувство на намена, желба да се подобри, и мат поддршка и помош транзиции и asanas.Димензија : 61x183x0.8cm Материјал : TPE (нова технологија) Тежина : 1050g/ 1070g Пакетот Вклучува : 1 × јога мат, Топли совети : 1)вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Двете страни имаат не се лизга површина, така што вашиот мат останува во место во текот на секоја сесија, и нозете може лесно контрола на мат, без потреба за чорапи кои би можеле да го блокира вашиот протокот на енергија.Користете го за безбедност, со ПВЦ и ЕВА слободни мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Unicey Петел Сончоглед Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76