• Новак
Siebzeh Симпатична Еднорог Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на Вежбање Јога и Пилатес (72 x 24 x 6mm)

Siebzeh Симпатична Еднорог Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

DEN 1271.76

Достапност
Достапно за нарачка

Не ЕВА, без ПВЦ, не токсичност, нема штетни хемикалии. 【Лесно да се Свитка & Носат】јога мат може да се свитка до лесно, што го прави идеален за патување јога мат.Совршен за пилатес, вежби часови, салата, туширање, кампување, патување, плажа, и многу повеќе!.Мат Димензии : 72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого.Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.【Еко-Пријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густина и висока еластичност.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, семејство пикник и патување. 【Мат Димензии】72 инчи долго, 24 инчи широка и 0.Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на пракса, и ако издржливост е проблем, секогаш може да се рециклира на тоа, бидејќи тоа е толку неутрален на животната средина.Фантастични еколошки Јога Мат!Мека текстура површина, Голема удобност, овозможува амортизирање за вашето тело, кога лежи долу на нашите мат ќе се чувствуваат мекост која ќе направи да се чувствувате опуштено. 【Машина Перат】рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за колената, глуждовите, и други чувствителни области.6 см дебелина, Со голема мека заврши.6 см дебелина, доаѓа во различни бои.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 2-3 дена пред да го користите. 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата спална соба или за вашето домашно милениче да се опуштите и да се игра за тоа.Се чувствуваат леснотија да уживате во вашиот вежба во секое време.Апсолутно не се токсични - изработени од Еко-свесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ASDFGHJKL Јога Мат со Позиција Линија Против Пролизгување Двојна Боја Салата Мат Почетник Еко-Пријателски Пилатес

Водоотпорен и Против пролизгување : специјален дизајн направи јога мат голем зафат и се лизга бесплатно

DEN 2217.60