• Новак
QTT Јога мат, Јога Мат Не се Лизга Пилатес Мат TPE Еко Пријателски Вежба Мат со Телото Усогласување Линии, Носејќи Рака за Подот Тренингот, Фитнес & Жешка Јога. Јога Топк

QTT Јога мат, Јога Мат Не се Лизга Пилатес Мат TPE Еко Пријателски Вежба Мат со Телото Усогласување Линии,

DEN 2234.40

Достапност
Достапно за нарачка

Извонредност и супериорност се она што се извршуваат.Вовед : .Јога душеци се специјално фабрикувани душеци се користи како помош за време на пракса на hatha yoga за да се спречи раце и нозе на лизгање во текот asana пракса.Тоа е добар избор за почетници, така и средно лекари.Карактеристики : . ●Животната средина и рециклирање на материјалот.Бренд : TTa NBasic информации : Име : Пинк Јога Мат Боја : Pink Dimensions : 183 x 61 x 1.5 cm183 x 80 x 1.5 cm183 x 90 x 1.5 cm Material : SGS заверена TPE (Природен каучук)Пакетот Вклучува : 1* Јога Мат + 2* Јога Мат Ремени+1* Јога Мат ТопкатаГолемина опис : прирачник за мерења на локации, може да се 1-2cm грешка во зависност од фактичката големинаФото опис : ве Молиме имајте во предвид дека овој производ е фотографирана во реалниот живот се должи на светлината, агол, екранот, и др.и можеби има некои боја разлики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MaMacool Јога Мат Небото Вселената Галаксија Констелација Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес

ЕкоПријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди нај�

DEN 959.76

Unicey Петел Сончоглед Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1007.76