• Новак
HXHN B75 Десктоп Плоча Одговара за LGA 1155 за I3 I5 I7 ПРОЦЕСОР Поддршка Ddr3 MemoryGaming Плоча

HXHN B75 Десктоп Плоча Одговара за LGA 1155 за I3 I5 I7 ПРОЦЕСОР Поддршка Ddr3 MemoryGaming Плоча

DEN 1958.40

Достапност
Достапно за нарачка

се создаде aural сцена која црпи што подлабоко во акција.Автоматски систем за-широк подесување, обезбедување overclocking и ладење профили кои се по мера.Овој производ е направен од висок квалитет на материјали за високи перформанси и стабилност.Одржување на долг животен век, тоа не е лесно да се оштети, можете да го користите за долго време.Оваа плоча е расклопување плоча, лесен и лесно да се инсталира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат