• Новак
2GB Меморија Надградба за Intel DX79SI Плоча DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

2GB Меморија Надградба за Intel DX79SI Плоча DDR3 PC3-12800 1600 MHz Не-ECC DIMM RAM меморија (ДЕЛА-БРЗ Бренд)

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : PC3-12800 1600 MHz DDR3.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот. 2 GB PC3-12800 240 pin DDR3 1600 MHz 1.5 v cl=11 Не-ECC Unbuffered DIMM.Компатибилен со : Intel DX79 SI матична Плоча.Систем Специфични меморија поддржани од страна на Делови-Брз Доживотна Гаранција и Бесплатен Техничка Поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат