• Новак
Брат, HGeS2415PK, Етикета Кертриџ Касета, 26-1/5ftx0.70in, PK5

Брат, HGeS2415PK, Етикета Кертриџ Касета, 26-1/5ftx0.70in, PK5

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Етикета Кертриџ Касета, Црно/Бело, Етикета Вид Внатрешна/Надворешна, Лента Материјал Полиестер, Ширина 0. 70 Во. , Должина 26-1/5 ft. , За Употреба Со Mfr.Нема.ПТ-18 RKT, PT-9700 PC, PT-9800 PCN, Лепило Да, Пакет Количество 5.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат