• Новак
ASRock FATAL1TY X99M УБИЕЦ/3.1 LGA2011-v3/ Intel X99/ DDR4/ Quad CrossFireX & Quad SLI/ SATA3&USB3.1/ М 2&SATA Express/ A&2GbE/ MicroATX Плоча

ASRock FATAL1TY X99M УБИЕЦ/3.1 LGA2011-v3/ Intel X99/ DDR4/ Quad CrossFireX & Quad SLI/ SATA3&USB3.1/ М 2&SATA

DEN 21572.64

Достапност
Достапно за нарачка

LGA 2011-v3. Чипсет : Intel X99. Меморија : 4x DDR4-3200+(ОК)/ 2933(ОК)/ 2800(ОК)/ 2400(ОК)/ 2133 DIMM Слотови, Quad-Канал, Не-ECC, Unbuffered, Максимален Капацитет до 64 GB.Слотови : 2x PCI-Express 3.0 x16 Слотови, 1x PCI-Експрес 2.0 x16 Слотови (работи на x4).Пристаништа : 2 x USB 3.1 Пристаништа (Тип-А), 4x USB 3.0 Порти (2 задниот дел, 2 преку насловот), 8x USB 2.0 Порти (3 задниот дел, 4 преку насловите, 1 Fatal1ty Глувчето Пристаниште), 1x PS/2 Тастатура/Маус Комбо Порта, 1x Оптички S/PDIF Надвор, 1x e SATA Порта, 2x RJ45 LAN Порти, Аудио I/O Приклучоци.Форма Фактор : Micro ATX.КАКО Карпа FATAL1 TY X99 M УБИЕЦ/3.1 LGA2011-v3/ Intel X99/ DDR4/ Quad Cross Fire & Quad SLI/ SATA3&USB3.1/ М 2&SATA Express/ A&2 Gb E/ Micro ATX Плоча (Нов Објект!).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат