• Новак
Mormonea 4PCS Автомобил вентилот на Гумата Матични Капи,Универзален Автомобил Матични Воздух Капи Маска, Атрактивни Dustproof вентилот на Гумата Произлегува Автомобил Дода?

Mormonea 4PCS Автомобил вентилот на Гумата Матични Капи,Универзален Автомобил Матични Воздух Капи Маска, Атрактивни

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вентил капа е изработена од ABS пластика и обложени со полимер глина.Тоа може ефикасно да се спречи вентил од тоа да биде покриена со прашина / снег / дожд и продолжување на работниот век на гумите.Нашите пневматик вентил матични опфаќа се направени од сјајна Кристал материјал за да се донесе уникатен и луксузен изглед на вашиот автомобил.Внатрешноста на вентил за да се покрие е ротари тема структура, кои можат да бидат зацврстени со вентилот на гумата матични за ефикасно спречување вентил истекување.Големината на поклопецот е 0.59 "* 0.51" / 15 * 13mm (h * W).Општо е фитинг за стандард Schrader вентили.Можете да го инсталирате без никакви дополнителни средства, кои е многу едноставен и лесен.Ќе добиете подарок торба содржи 4 бел кристал вентил опфаќа, кој е совршен подарок за вашето семејство и пријатели.Производ Details The вентилот на гумата капи се направени на пенливи rhinestones и ABS пластика, материјал, обложени со полимер глина да го продолжи животот на гумата.На внатрешната страна на вентил матични поклопецот е ротирачки навој структура, која може да се поставуваат на вентилот на гумата матични да се спречи вентил од протекување и да се обезбеди безбедност за заштита.Тоа е U. S. стандард вентил капи.Лесен за инсталација и без алатки се потребни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вентилот на гумата Матични Капи Сива Алуминиум Пневматик Воздух, Прашина, се Покрива со Гума Печат Универзална

✅ Гума ПечатОвие кул вентилот на гумата капи со гума Опрстен внатре, festure enhanced херметички печатот со кој

DEN 143.76

Вентилот на гумата Капи Зелена Азот N2 Логото на Гугл Позлатен Воздух, Прашина, се Покрива со Гума Печат Универзална

✅МАТЕРИЈАЛВисок степен на бакар материјал, повеќе се временски отпорни, многу издржливи и антикорозив�

DEN 71.76

4 Пакет Вентил Матични Капи, рачно изработени Кристал Кристал Универзален Автомобил вентилот на Гумата Капи,Празник

【Ве молиме проверете видео】Гуми капи се направени на Пенливи Rhinestones материјал, им даде на вашиот автом�

DEN 167.76

A-Rech Гуми Капи-Вентил Матични Капа, Тешки-Должност, Херметички Печат Универзална Матични Опфаќа за Автомобили,

Заврши вентилот на Гумата Капа Set – Автомобил Матични Капи понуда тешкидолжност за заштита за да се обе�

DEN 124.32

Вентилот на гумата Матични Капи Сина Алуминиум Пневматик Воздух, Прашина, се Покрива со Гума Печат Универзална

Напротив, метал вентилот на гумата капи ќе се заштити главниот вентил од корозија поради директен конта

DEN 143.76

Прецизност ЦПУ Машински Алуминиумски Легури Гуми Воздушен Вентил Матични Капи (8-Pack) Премија Тркала Пневматик

✔️ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИНашата Премиум Вентил Матични Капи се состои од мат Црна / ПиштолСива б�

DEN 167.76