• Новак
Пастир 007695 Рициново Зафат Прстен Матични, 3/8 Дијаметар x 1 Должина, Цинк Заврши

Пастир 007695 Рициново Зафат Прстен Матични, 3/8 Дијаметар x 1 Должина, Цинк Заврши

DEN 83.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 1.27 H x 10.16 L x 2.54 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.022 фунти.Земја на Потекло : сад.Единица грофот : 1.0. Пастир рициново зафат прстен матични.Цинк заврши.Мерки 3/8-инчи дијаметар од 1-инчи должина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат