• Новак
Индискиот Занает Замокот Хипи Јога Мат Превозникот Торба со Рамо, Рака Јога Мат Торба Салата Торба за на Плажа Торба

Индискиот Занает Замокот Хипи Јога Мат Превозникот Торба со Рамо, Рака Јога Мат Торба Салата Торба за на Плажа

DEN 359.52

Достапност
Достапно за нарачка

памук.За јога мат торба : бренд-нови, не се користи, и unworn јога торба без ознаки.Ве молиме Имајте во предвид ќе добиете само јога мат превозникот торба , Јога мат забелешка е вклучена.јога торба за жените Должина : 26" Inch (66 Cms.Приближно), Кол : 6" Инчи (15 Cms.Приближно) , рака должина : 40" Инчи (100 Смс.Приближно).Оваа јога носи кеса Направена со Најдобра Памучна Ткаенина Екран Печати Вратоврска Боја Јога Торба.Совршен Јога Торба / Спортска Торба / Плажа Торба / Пилатес Торба да им даде на елегантен изглед.Зголеми вашиот Јога Искуство со нашиот нов Одговара Дух Јога Мат Кеси.Нашите вреќи беа дизајнирани со цел да ги собере сите клучни компоненти на вашата Јога и секојдневниот essentials.Со својот патент товар џеб, можете да бидете сигурни да го носат вашиот ден на ден essentials кавга слободен и се грижи слободен.Одговара Духови Целосна Патент дизајн обезбедува вие ќе бидете во можност да пристапите до вашата јога мат, со леснотија на моменти известување.Со своите трајни 100% платно материјал.Со Мобилни Џеб, Суво Чистење Само.За Јога Мат Кеса Направена со Најдобра Памучна Ткаенина Екран Печати Вратоврска Боја Јога Торба.Совршен Јога Торба / Спортска Торба / Плажа Торба / Пилатес Торба да им даде на елегантен изглед Торба има Еден Патент За Затворање.Материјал : 100% Памук, Боја : Црна, Сребрена Големина : 26 (Должина) X 6 (Дијаметар) Инчи Рака Должина : 40 Инчи Перење Настава : Суво чистење само answer : ___________________________ Note : Само Торба, Јога Мат Не се Вклучени Забелешка : Боја може да се разликуваат, бидејќи на камерата блиц и различни компјутерски екран.Големина може да се разликуваат за природата на објектот се рачно изработени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Растенија Тема Сончоглед Јога Мат Кеса, Голема Големина Јога Носи Торба Џеб Одговара На Повеќето Големина Душеци

Убаво Стокмено : Ова Јога Мат Торба Е Дизајниран Со Декоративни Сликарство Модели, Убава, Може Да Се Кори

DEN 527.76

Јога Мат Торбичката Салата Плажа Пилатес Превозникот Кеси Креативни Американското Знаме Ѕвезди Морнарица, 6.7x33.9in/17x86

Оксфорд Ткаенина.Се вклопат за Повеќето Мат Големини : Комплетна поштенски јога кеси се направена специ

DEN 551.52

Фарма на Животните Силуета Јога Мат Кеси Полни-Zip Јога торбичката за Жените и Мажите, Вежба Јога Мат Превозникот

Големина : Голем34" долго x 6.7" дијаметар; Мали21" долго x 6.3" дијаметар.доволно пространа за повеќето Јога, Пи

DEN 455.76