• Новак
Црна Кањонот Брусница Зачин Миризлива Бања Масло, 12 Мл

Црна Кањонот Брусница Зачин Миризлива Бања Масло, 12 Мл

DEN 2373.60

Достапност
Достапно за нарачка

Мирис : Брусница Зачин (Цимет, allspice и курва брусница во шеќер база на ванила).Додај 0.5 до 1 мл на Црна Кањоните миризлива бања масла за вашата бања да помогнат вашата кожа ќе се чувствуваат свилен мазна.Достапни во 1000 мирис опции. 12 Оз Шише.Мирис : Брусница Зачин (Цимет, allspice и курва брусница во шеќер база на ванила).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат