• Новак
Basq За Нега На Кожата Еластични Тело Водат Марка Масло, Лаванда, 4 Течност Унца

Basq За Нега На Кожата Еластични Тело Водат Марка Масло, Лаванда, 4 Течност Унца

DEN 511.44

Достапност
Достапно за нарачка

100% ботанички масло, кое ги зајакнува и тонови на кожата, додека мазнење на штета.Омега богата кожата масла гориво изградба на колаген и еластин, за подобро да се рашири марк превенција и оштетување на поправка.Храна богата со лешник и пченица микроб плус еукалиптус и витамин e даде инстант благотворно да јадеж на кожата која се чувствува сува и исцрпен.Светлината арома на лаванда е смирувачки и смирувачки.Basq е еластични тело водат марка масло на врвот на бременоста списание е-листа и одговара на бременоста ги собереш за истегнување tummies.Еластични тело масло е богато со омега е тоа ѕвонење, негуваат и зајакнување на кожата.Омега богата со есенцијални масни киселини и антиоксиданси промовирање на колаген и еластин се изгради за подобро да се водат и еластичност.Ќе ви се допаднат колку брзо оваа масло апсорбира благотворно нервозни, сува, истакна кожата.Совршен за протегала на кожата во текот на бременоста, по губење на косата или како сите над телото крем и тонер.Ние сме посветени на безбеден и ефикасен бременоста за нега на кожата.Corylus Avellana (Шумска) Семе На Нафта, Helianthus Annuus (Сончогледот) Семе На Нафта, Sesamum Indicum (Сусам) Семе На Нафта, Prunus Amygdalus Dulicis (Сладок Бадем) Масло, Triticum Vulgare (Пченица Микроб) Масло, Мирис, Tocopheryl Ацетат, Сончоглед Vinifera (Грозје Семе) Масло, Rosa Canina Овошен Екстракт, Витамин Е (Tocopheryl Ацетат), Мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Искрени Компанија Органски Тело Масло | Сертифицирани Органски | Сите Природни | Растителна Основа | Противалергиски

Лесен, нежна комбинација, која ја остава кожата со чувство свиленкаста и се напојуваат.Направени со орг

DEN 239.76