• Новак
3M 2307 Маскирање Лента, 5.2 Мили, 1/2 x 60 yds, Природни, 12/Случај, 3M Акции# 7000123529

3M 2307 Маскирање Лента, 5.2 Мили, 1/2 x 60 yds, Природни, 12/Случај, 3M Акции 7000123529

DEN 2383.20

Достапност
Достапно за нарачка

Општа намена маскирање лента за одржување, занимаваат, плафонски или општи боја маскирање.Добро држење моќ да помогне да се спротивстави на укинување или виткање.Ги отстранува чисти од прав обложен и нерѓосувачки челик површини.Withstands температура до 200° F. за 1 час.Палачинка хартија поддршка со гума лепило. 3 M Акции # 7000123529, Серија 2307. 1/2 инчи x 60 yds. (12 Парчиња) 3 M 2307 маскирање лента.Општа намена маскирање лента за одржување, занимаваат, плафонски или општи боја маскирање.Добро држење моќ да помогне да се спротивстави на укинување или виткање.Ги отстранува чисти од прав обложен и Нерѓосувачки челик површини.Withstands температура до 200° F. За 1 час.Палачинка хартија поддршка со гума лепило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат