• Новак
Draper 63481 25 mm Маскирање Лента

Draper 63481 25 mm Маскирање Лента

DEN 236.40

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Лесно солза и ре-positional маскирање лента.Чиста пил до 3 часа по употреба.Идеални за украсување, дупчење или прскање.Опис на производот Лесно солза и ре-positional маскирање лента е идеална за украсување, дупчење или прскање.Оваа 25 mm x 50 m лента чисти пил до 3 часа по употреба.Сет Содржи : 25 мм Маскирање Лента.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат