• Новак
Макси Експлозијата Влијание Акрилик селотејп, 45 мили Дебели, 10 Yds Должина, 25 Ширина, Природни

Макси Експлозијата Влијание Акрилик селотејп, 45 мили Дебели, 10 Yds Должина, 25 Ширина, Природни

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за заштитни маскирање на површини за време на сува боја соголување и други шут-peen процеси.Издржливи производ, единствен обложени со агресивна акрилик притисок чувствителни лепило.Бела палачинка ослободување обложена хартија, лагер.Останува флексибилни, отпорни на напукнување и да го дигате прстот.Се согласува да нерегуларни/криви површини.Макси експлозијата влијание акрилик селотејп.Издржливи производ, единствен обложени со агресивна акрилик притисок чувствителни лепило.Бела палачинка ослободување обложена хартија, лагер.Останува флексибилни, отпорни на напукнување и да го дигате прстот.Се согласува да нерегуларни/криви површини.Дебелината им овозможува максимална експлозијата пати.Чиста отстранување по експлозија. 30 унци по инч лепливоста. 4.0 mils Бела хартија ослободување обложени лагер.Примена : Дизајнирани за заштитни маскирање на површини за време на сува боја соголување и други шут-peen процеси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат