• Новак
МТ MTEX1P151Z Екс Washi Маскирање Лента

МТ MTEX1P151Z Екс Washi Маскирање Лента

DEN 240.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Мерки 18mm x 10m.Лесно да ја напишам.Обновливи и лесно да се солза со рака.Водоотпорен и heatproof.Може да се користи на повеќето површини и ќе кора надвор без да се оштети.МТ Маскирање Лента е оригиналот 'washy' маскирање лента создадени од 100 стара Јапонска компанија, Ками Капоси.Секој декоративни тек е направена од мазна, на Јапонска хартија која може да биде раскинат лесно од рака.Користете МТ маскирање лента за изработката, подарок завиткување, scrapbooking, дома декорација и многу повеќе.Ја избричи мраз дизајн карактеристики чаши на различни сладолед третира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат