• Новак
Weaver Кожа Lycra Летаат Маска за Коњи

Weaver Кожа Lycra Летаат Маска за Коњи

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Лесни, еластичен spandex материјалот нуди оптимална коњите удобност.Обврзувачки околу рабовите за совршено се вклопуваат.Фината мрежа околу очите и ушите обезбедува заштита од летечки инсекти, додека одржување на видливост.Голем избор на бои и дезени, за да одговараат на различни стилови.Дајте му на вашиот коњ и ефективна заштита од летечки инсекти, со ова удобно, еластичен Lycra летаат маска.Фината мрежа околу очите и ушите се одржи видливост додека ги нуди сигурна заштита.Еластичен обврзувачка согласност на вашиот коњ за совршено се вклопуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HXINFU 3D Спиење Маска За Мажи Затемнување Смешно Спиење Маска За Жените Симпатична Око Маски За Спиење Затемнување

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 263.76