• Новак
Zerone Мобилност Скутер Покрива, Стручни Трајни Eldly Мобилност Скутер Складирање Покрие Количка Водоотпорен Дожд Заштита,

Zerone Мобилност Скутер Покрива, Стручни Трајни Eldly Мобилност Скутер Складирање Покрие Количка Водоотпорен

DEN 477.60

Достапност
Достапно за нарачка

Поклопецот се заштити вашиот скутер од сончева светлина штета.360g Пакет Листа : 1 * Мобилност Скутер Складирање Капак.Карактеристики : 1.Спецификација : 1.【Windproof Дизајн】На elasticated полите во долниот дел на капакот, ви овозможи да ги затегнете го капакот според големината, да ги задржи на покрие цврсто на место, да се спречи вашиот скутер трева поклопецот се разнесени од ветрот и да ја задржите вашата машина прашина слободни.

Спецификацијата

1.Condition:
100% Brand New
2.Item Type:
Mobility Scooter Storage Cover
3.Color:
Black
4.Size:
Approx.140 * 66 * 91cm / 55.1 * 25.9 * 35.8in
5.Package Weight:
Approx.360g
Package List:
1 * Mobility Scooter Storage Cover :

Со стоката дадена додека купуваат