• Новак
masque Бар Holographic Фолија Кора Off Маска со Anise - Навлажнувачки Лицето Пора Refiner да Помогне во Спречување на појава на Акни, Флеки, Мазна Кожа, & Blackheads - Направени во Кореја

masque Бар Holographic Фолија Кора Off Маска со Anise - Навлажнувачки Лицето Пора Refiner да Помогне во Спречување

DEN 135.36

Достапност
Достапно за нарачка

НАЈДОБАР DETOXIFYING КОРА OFF МАСКА - На detoxifying, прочистувачките, длабоко чистење магијата на оваа маска ви помага кожата да изгледа во својата најчиста.EXFOLIATING ЕТЕРИЧНИ МАСЛА - Овој лесен за употреба кора off маска е прекрасен пора refiner преку придобивките од овошје и растителни екстракти.АВТЕНТИЧНИ КОРЕЈСКИ ГЕНИЈАЛНОСТ ЗА ЗАЦВРСНА ЕФЕКТ - Преземање на најдобрите иновации во к-убавина во поевтини цени без да се жртвува квалитетот.ЗБОГАТЕН СОСТОЈКИ Содржи Anise, Карамфил, и Грејпфрут екстракти.UNMASK СПА КВАЛИТЕТНИ РЕЗУЛТАТИ - се Чувствуваат разликата во 10 - 15 минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HXINFU 3D Спиење Маска За Мажи Затемнување Смешно Спиење Маска За Жените Симпатична Око Маски За Спиење Затемнување

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 263.76