• Новак
ТОА&LY Riflessi Боја Обновување Маска - Страст Црвена

ТОА&LY Riflessi Боја Обновување Маска - Страст Црвена

DEN 275.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТОА&LY Riflessi Боја Обновување Маска Боја, Состојба, Ревитализација На крајната боја обновување маска во ДЕСЕТ богати нијанси Можете да го користите Riflessi да : -Додадете сјајна рефлекси на вашата природна боја или третирана коса -Обновување или рамнотежа на тонот на вашата боја на коса помеѓу салон за убавина посети -Додадете боја рефлекси на вашиот оштетена коса додека поправка на тоа -Нежно се вклопуваат далеку сива Зошто е Riflessi добра за косата?Riflessi содржи рафинирани хранливи материи и климатизација состојки, вклучувајќи ги и Витамини А, Б и Ц, кои активно поправка на косата влакна.Витамин А му помага на косата одржување на точното ниво на влага и ја храни косата од внатре да се промовира затегнувачка цврстина.Витамин Б продира во коса и додава влага, флексибилност и телото.Тоа им помага на поправка на косата оштетени со агресивни третмани и драматично го намалува сплит завршува.Витамин Ц е антиоксидантни својства се заштити коса против оксидирачки дејство на сонцето и слободни радикали.Црна : се Препорачува за Црна, Најтемните Кафена и Сива коса Слива : се Препорачува за Темно Кафена, Кафена, и Светло Кафеава коса Песок Русокоса : се Препорачува за Светлина и Најсветлите Руса коса Мед Русокоса : се Препорачува за Светлина и Најсветлите Руса коса Махагони : се Препорачува за Темно Кафена, Кафена, Светло Кафена, Темно Русокоса, и Руса коса Сребро : се Препорачува за Најсветлите Русокоса и Побелена коса Страст Црвена : се Препорачува за Темно Кафена, Кафена, Светло Кафена, Темно Русокоса, и Руса коса Бакар : се Препорачува за Светло Кафена, Темно Русокоса, Русокоса и Светло Руса коса Браун : се Препорачува за Темно Кафена, Кафена, Светло Кафена и Темно Руса коса Темно Кафеава боја : се Препорачува за Најтемните Кафена и Темно Кафеава коса Достапни во 8 мл шише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат