• Новак
Трепките Пена за Чистење, За Алатки & Додатоци за Чистење Исчистете За Екстензии 100Ml Мека Моќен Шминка Четки & Алатки

Трепките Пена за Чистење, За Алатки & Додатоци за Чистење Исчистете За Екстензии 100Ml Мека Моќен Шминка Четки

DEN 297.36

Достапност
Достапно за нарачка

★ Домашна употреба : Безбеден и лесен за употреба, со пригоден 100ml големина, четка како eyelid смена и eyelash чистење да се прошири на појавата на долго-носи и маскара. ★ Дневни потреби : Користете го овој eyelash шампон како дел од вашиот секојдневен живот да ги задржи вашите трепки продолжи и здрави.Нанесете мала количина на eyelash чистење решение пред се подготвува да присад трепките, а потоа нежно се ослободи од нечистотијата на трепките.Или користете го користи трепките и отстранете ги со чистење решение.Чувајте ги вашите очи чисти. ★ Нежни и не-иритирачки : Нашите производи не содржат иритирачки состојки и не содржат било состојки што може да предизвика иритација на чувствителни очи и мукозните мембрани.Ние сме горди да понуди ефективна маскара почиста кој е слободен од удари со камшик или око штета. ★ Функција : Ефикасно чистење на природен трепките, безбедно продолжување на трепките во текот на измена процес, отстранете маснотии и нечистотии, и направи пресадена трепки или вештачки трепки поцврста и да останат подолго.По отстранување на вештачки трепки, тоа може да се користи за чистење на трепките и да се отстрани нечистотијата околу очите и чиста. ★ Совршен по-продажбата на услугата : Ние вредност на среќа и задоволство на секој клиент е eyelash чистење течност.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања и да ги реши вашите проблеми брзо и ефикасно.Спецификација : Тип : Eyelash Чистење Нето Содржина : 100ml Weight : 127g Function : Отстранете маснотии и dirt Package Листа : 1 * Шише Eyelash Чистење.

Спецификацијата

Type:
Eyelash Cleanser
Net Content:
100ml
Weight:
127g
Function:
Remove grease and dirt
Package List:
1 * Bottle of Eyelash Cleanser :

Со стоката дадена додека купуваат