• Новак
X-DREE M3 x 80mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Crosshead Филипс Пан Главата Завртки Гром 60pcs(M3 x 80 mm 304 acero inoxidable cabeza cruzada Филипс Пан cabeza tornillos perno 60 unids

X-DREE M3 x 80mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Crosshead Филипс Пан Главата Завртки Гром 60pcs(M3 x 80 mm 304

DEN 543.12

Достапност
Достапно за нарачка

Глава Стил : Тркалезна/Пан Главата; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 60(+/-2%) x Филипс Главата на Завртката; Име на Производ : Филипс Главата на Завртката.Тема Големина : M3 x 80mm /0.12" x 3.1"(D*L); Тежина : 227g.Главната Боја : Сребро Тон; Конец Теренот : 0.5 mm(Боја на директорот : tono plateado; пасо де rosca : 0.5 mm.Глава Висина : 2mm/ 0.08"; Вкупната Големина : 82 x 5mm/ 3.2" x 0.2" (L*Главата D)(де ла Altura cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño вкупно : 82 х 5 mm / 3.2' 'x 0.2' '(L * Cabeza D).M3 x 80mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Crosshead Филипс Пан Главата Завртки Гром 60pcs Designed со Филипс главата и на 304 Нерѓосувачки Челик материјал.Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish M3 x 80 mm 304 acero inoxidable cabeza cruzada Филипс Пан cabeza tornillos perno 60 unids Estilo де cabeza : Cabeza redonda / Пан; Материјал : Acero inoxidable 304 Contenido del paquete : 60 (+/- 2%) x Tornillo де cabeza Филипс; Nombre del producto : Tornillo де cabeza Phillips Tamaño rosca de : M3 x 80 mm /0.12' 'x 3.1' '(D * L); Peso : 227 g Color директорот : tono plateado; пасо де rosca : 0.5 mm Altura де ла cabeza : 2 mm / 0.08' '; Tamaño вкупно : 82 х 5 mm / 3.2' 'x 0.2' '(L * Cabeza D).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Челик Пан Глава на Машина со Завртки, Пан Машина Завртки Fastener Погодно Тесни за Статистика Опрема за Индустрија(M410)

Забелешка : ве Молиме забележете дека иако се должи на тенки примена на овие навртки, можно е дека слој м

DEN 252.00