• Новак
X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Подесувате Отпорни Завртки 20pcs(M4x6mm 304 Acero Inoxidable Cabeza де Botón Torx Tornilleros 20 unids

X-DREE M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Подесувате Отпорни Завртки 20pcs(M4x6mm 304

DEN 193.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Големина : 8мм х 8мм/0.3" x 0.3"(L*Главата.Кол); Име На Производ : Копчето Главата Torx Завртка.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 21g.Пакет Содржина : 20pcs Копчето x Главата Torx Завртки; Torx Главата Тип : T20. Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M4 x 6mm/0.16" x 0.24"(Кол*L)(Боја на директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : M4 x 6 mm / 0.16' 'x 0.24' '(Кол * L).Тема на Теренот : 0.7 мм(Пасо де rosca : 0.7 мм.M4x6mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Torx Подесувате Отпорни Завртки 20pcs Tamper Доказ за Безбедност Torx Машина Завртки.Посебни драјвери се бара за инсталација и отстранување на Security сврзувачки елементи.Овие сврзувачки елементи се направени од високо отпорни на корозија на 304 нерѓосувачки челик што ги прави и двете подесувате и временските отпорни.Анти Кражба Машина Завртки се обезбеди повисоко ниво на безбедност за вас со своите вози дизајн, кој го спречува отстранување со нормален завртка возачи.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.00 Description во Spanish M4x6mm 304 Acero Inoxidable Cabeza де Botón Torx Tornilleros 20 unids Tamaño вкупно : 8 mm x 8 mm / 0.3' 'x 0.3' '(L * Главата.Кол); Nombre del producto : Tornillo Torx де cabeza де botón Material : acero inoxidable 304; peso : 21 g Contenido del paquete : 20 piezas x Tornillo Torx един cabeza де botón; Tipo де cabeza Torx : T20 Color директорот : tono plateado; Tamaño rosca de : M4 x 6 mm / 0.16' 'x 0.24' '(Кол * L)Пасо де rosca : 0.7 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат