• Новак
Завртка 10pcs/многу М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик cm Шест-Лобус Torx Ултра Тенок Супер Низок Рамен Обланда Главата на Завртката Гром од Нерѓосувачки Челик

Завртка 10pcs/многу М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 304 од не ' Рѓосувачки Челик cm Шест-Лобус Torx Ултра Тенок

DEN 1514.40

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од Нерѓосувачки Челик,силен ритам,добра стабилност. 304(А2-70) не ' рѓосувачки челик.Генерички Завртка Асортиман комплет со различни големини,да ги задоволат вашите дрво и различни хардверски заклучен потреби.Навој дијаметар : 1.6 mm(М1.6) / 2mm(M2) / 2.5 mm(M2.5) / 3мм(M3)/ 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6) / 8мм(М8)Тема pitch0.35mm(М1.6) / 0.4 mm(M2) / 0.45 mm(M2.5) / 0.5 mm(M3)/0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6) / 1.25 mm(М8)Тема дизајн на површината на завртки,избегнување на завртки да биде ослободен ефикасно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат