• Новак
10 Компјутери Метален Маркер Пенкала Шарени Highlighters Преносни Уметност на Цртање Постави за Деца Картички Одлуки DIY Партија Покани Highlighters со Случајот 6 Pack Избрани Бои

10 Компјутери Метален Маркер Пенкала Шарени Highlighters Преносни Уметност на Цртање Постави за Деца Картички

DEN 256.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕНОСНИ & ТРАЈНИ.На мултифункционален маркер пенкала функција круг ткаенина nib, и удобно анти-се лизга на зафат, флексибилни пенкало клип, идеален избор за момчиња, девојки, деца, студенти уметност, цртање, DIY графити, училиште постер боја, роденден картички одлуки, etc PORTABLE & ТРАЈНИ.Не само за scrapbooking декорација, но, исто така, одлично за деца боење книги, рачно изработени картичка акции, или за ученици, наставници, возрасни, имајте на ум земање, боја-кодирање клучните точки, дизајн на производот, стрип цртеж, уметност хартија изработката, doodling, DIY фото ѕид уметност, рок сликарство, ликовни илустрации, партија покани, итн.Ултра-живописни металик бои, водоотпорен, не smearing, не исчезнува, долго трае и брзо сушење.Ултра-живописни металик бои, водоотпорен, не smearing, не исчезнува, долго трае и брзо сушење.Пенкало должина од 5.Answer : ___________________________ NOTE : Мали делови не е за деца под 3 години.5 инчи, лесен и пренослив.КРЕАТИВНИ, УМЕТНИЧКИ ЦРТЕЖ.Вода-базирани мастило е хемиски стабилна, мазна пишување, нема мастило проток прашање или скокнеш, бледнеат отпорни, не smudging, не-токсични, без мирис, киселина слободни, и еко-пријателски.Лесно да се во боја на различни површини, како што се стакло, прозорецот, керамички кригла, пластична чаша, чевли, кошули, ви благодариме картички, камен, карпи, дрвени подарок случај, итн.Секој пакет содржи 10 сјајот маркер пенкала.Лесно да се во боја на различни површини, како што се стакло, прозорецот, керамички кригла, пластична чаша, чевли, кошули, ви благодариме картички, камен, карпи, дрвени подарок случај, итн.ШАРЕНИ МЕТАЛЕН PEN SET.Спецификација : Материјал : Plastic Weight : Прибл.Answer : ___________________________ NOTE : Мали делови не е за деца под 3 години.

Спецификацијата

Material:
Plastic
Weight:
Approx. 60g
Tip Size:
2mm Broad Nib
Color:
10 Colors As Picture Shown
Pen Length:
Approx.14cm/5.51in
Package Includes:
1 Set Metallic Marker Pens
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.

Со стоката дадена додека купуваат