• Новак
10 Компјутери Метален Маркер Пенкала Шарени Highlighters Преносни Уметност на Цртање Постави за Деца Картички Одлуки DIY Партија Покани highlighters со случајот 6 Pack Избрани Бои

10 Компјутери Метален Маркер Пенкала Шарени Highlighters Преносни Уметност на Цртање Постави за Деца Картички

DEN 325.44

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет.МУЛТИ-ЦЕЛ.КРЕАТИВНИ, УМЕТНИЧКИ ЦРТЕЖ.Многу погодна за DIY scrapbooking декорација, тетратки, секојдневно да-не-листа планови, личен дневник, излет распоред, календари, дневни весници, белешки на хартија, и повеќе.ШАРЕНИ МЕТАЛЕН PEN SET. 10 Компјутери Метален Маркер Пенкала Шарени Highlighters Преносни Уметност на Цртање Постави за Деца Картички Одлуки DIY Партија Покани highlighters со случајот 6 pack избрани бои длето-совет за обновливи не крварат retractable Features : 100% сосема нов и висок quality COLORFUL МЕТАЛЕН PEN SET.5 инчи, лесен и пренослив.Спецификација : Материјал : Plastic Weight : Прибл.Многу погодна за DIY scrapbooking декорација, тетратки, секојдневно да-не-листа планови, личен дневник, излет распоред, календари, дневни весници, белешки на хартија, и повеќе.DIY SCRAPBOOKING МАТЕРИЈАЛИ.Вода-базирани мастило е хемиски стабилна, мазна пишување, нема мастило проток прашање или скокнеш, бледнеат отпорни, не smudging, не-токсични, без мирис, киселина слободни, и еко-пријателски.Не само за scrapbooking декорација, но, исто така, одлично за деца боење книги, рачно изработени картичка акции, или за ученици, наставници, возрасни, имајте на ум земање, боја-кодирање клучните точки, дизајн на производот, стрип цртеж, уметност хартија изработката, doodling, DIY фото ѕид уметност, рок сликарство, ликовни илустрации, партија покани, итн.МУЛТИ-ЦЕЛ.Не само за scrapbooking декорација, но, исто така, одлично за деца боење книги, рачно изработени картичка акции, или за ученици, наставници, возрасни, имајте на ум земање, боја-кодирање клучните точки, дизајн на производот, стрип цртеж, уметност хартија изработката, doodling, DIY фото ѕид уметност, рок сликарство, ликовни илустрации, партија покани, итн.Лесно да се во боја на различни површини, како што се стакло, прозорецот, керамички кригла, пластична чаша, чевли, кошули, ви благодариме картички, камен, карпи, дрвени подарок случај, итн.Ултра-живописни металик бои, водоотпорен, не smearing, не исчезнува, долго трае и брзо сушење.

Спецификацијата

Material:
Plastic
Weight:
Approx. 60g
Tip Size:
2mm Broad Nib
Color:
10 Colors As Picture Shown
Pen Length:
Approx.14cm/5.51in
Package Includes:
1 Set Metallic Marker Pens
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.

Со стоката дадена додека купуваат