• Новак
SDLAJOLLA Корисни Highlighter Маркер, Уникатен Цртање Двојна Линија Преглед Пенкало Highlighter Маркер 8/12 Бои Уметност Пенкало за DIY Уметнички Занаети Боење Сликарство Скицирање

SDLAJOLLA Корисни Highlighter Маркер, Уникатен Цртање Двојна Линија Преглед Пенкало Highlighter Маркер 8/12

DEN 1279.20

Достапност
Достапно за нарачка

Исто така погодна за речиси секоја површина, како што се метал, керамика, дрво, стакло, пластика, итн.ТАПИСЕРИИ И ШАРМАНТНА - Сет од 8 или 12 различни сјајот бои кои содржат блескава мастило, кои резултирале со живописни бои и додадете искра сјај.7 Линија ширина : 1mm, 2mm8 Мастило : на база на Вода на еколошки material9 Боја : 8/12 colors Notice : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку поинаква од слика боја.ЗАБЕЛЕШКА - Со капа на на пред користење, се тресат маркерот добро да се измеша со мастило.ШИРОК APPLICASIONS - линија Двојно pen може да се користи во писмена форма поздрав роденден картичка, doodling, scribbling, постер одлуки, цртање и истакнување.Со капа на на пред користење, се тресат маркерот добро да се измеша со мастило.Исто така погодна за речиси секоја површина, како што се метал, керамика, дрво, стакло, пластика, итн.Двојно преглед пенкало специјално дизајниран со носат-отпорни и притисок-отпорни длето совет, што помага да се постигне течност и мазна јасно пишување без напор низ страница.полетување капа и нежно притиснете надолу на совет на површината неколку пати за да се испумпува на мастило додека тоа почнува да тече.За најдобри резултати, ре-капа на маркери веднаш по употребата и чувајте хоризонтално.Да се НАПРАВИ ПОВЕЌЕ УБАВИ - Овие маркери се напише во живописни металик сребрена опкружен со обоени граници.Уникатна технологија произведува контурите за вас автоматски да се создаде убава dual-ефект на боја.Покрај тоа, исто така погоден за деца или возрасни diy занает проекти.Двојна линија pen може да се користи во писмена форма поздрав роденден картичка, doodling, scribbling, постер одлуки, цртање и истакнување.Карактеристики : 1 .ИЗДРЖЛИВИ - Двојно преглед пенкало специјално дизајниран со носат-отпорни и притисок-отпорни длето совет, што помага да се постигне течност и мазна јасно пишување без напор низ страница.Ги направи да изгледаат повеќе нежен и шармантен.

Спецификацијата

3 . These markers write in vivid metallic silver surrounded by colored borders. Unique technology produces outlines for you automatically to create a beautiful dual-color effect. :
4 . Set of 8 or 12 different glitter colors containing shimmering ink, which yield a vivid color and add a sparkle luster. Also suitable for almost any surface, such as metal, pottery, wood, glass, plastic, etc. :
5 . With the cap on of before using, shake the marker well to mix the ink. take off the cap and gently press down the tip on the surface a few times to pump the ink until it starts to flow. For best results, re-cap the markers immediately after use and store horizontally. :
6 . Double line pen can be used in writing a greeting birthday card, doodling, scribbling, poster making, drawing and highlighting. Besides, also suitable for kids or adults diy craft projects. :
7 Line width:
1mm, 2mm
8 Ink:
Water-based environmentally friendly material
9 Color:
8/12 colors

Со стоката дадена додека купуваат