• Новак
180pcs Маркери Боички Боја Моливи Масло Пастели Уметност во Собата, Назад Ученици, Возрасни Деца Пенкала Маркери за Цртање Дрво Подарок Кутија, Четка Акварел Палета д?

180pcs Маркери Боички Боја Моливи Масло Пастели Уметност во Собата, Назад Ученици, Возрасни Деца Пенкала Маркери

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

Разноврсна Употреба : 180pcs вклучувајќи Дебела глава пенкала, боички, обоени моливи нуди бои побогати и повеќе апликација сценарија.Натпревар за парична казна & детални работи, исто така и за било која уметност потреби во училиштето, учењето или работата.Вредноста на Пакет : 180pcs се сретне некој цртање, обележување, студија за потреби за возрасни, деца, ученици и студенти.Вкупно компјутери : : 180pcs.Пакетот вклучува : 20-боја акварел пенкала 36-боја тенки акварел пенкала 40-боја боички 40-боја масло пастелни 20 боја моливи 6 хартија клипови 12 боја бојата 1 молив 1 гумичка 1 молив острилка 1 боја четка 1 наслика фах 1 лепак.Големина на : 52.7*29.8*4.5 cm.Пакетот вклучува : 180pcs дрво кутија поставите Големина на : 52.7*29.8*4.5 cm Детали : 20-боја акварел пенкала 36-боја тенки акварел пенкала 40-боја боички 40-боја масло пастелни 20 боја моливи 6 хартија клипови 12 боја бојата 1 молив 1 гумичка 1 молив острилка 1 боја четка 1 наслика фах 1 лепак.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат