• Новак
Softee Носот Клип Со Латекс Бенд Една Големина

Softee Носот Клип Со Латекс Бенд Една Големина

DEN 429.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Пливање и ватерполо, без профил, материјал : нема боја, боја : нема боја.Носот менгеме softee опрема softee опрема носот менгеме носот лента без боја.Носот клип една бела лента.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат