• Новак
ZSCM Двојна Четка за Боење Пенкала,60 Бои Уметност Маркери,парична Казна & Четка Совет Пенкало за Деца Возрасни Coloring Book Куршум Списанија Излет Пишување Цртање Забелеш?

ZSCM Двојна Четка за Боење Пенкала,60 Бои Уметност Маркери,парична Казна & Четка Совет Пенкало за Деца Возрасни

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

????FELXIBLE ДВОЈНО СОВЕТ ЧЕТКА ПЕНКАЛА, ВРЕДНОСТА - 60 Бои двојна падна уметност маркери се совршен пенкало, четка во собата со ултра-фини совет за вашата следна ремек-дело. 0.4 mm парична казна совет и 1-6mm четка совет за дебели и тенки линии.Добро работи со не скокнеш или мастило проток прашање. ???? 60 ПРЕКРАСНИ БОИ, ИЗДРЖЛИВИ И ДОЛГОТРАЈНИ - Заборавајте да пребарува по уметност резерви, се обидува да го најдете совршениот пенкало, четка во собата за вашите уметнички креации.Овој комплетен сет на двоен пенкало, четка уметност маркери доаѓа со неверојатни 60 уникатни и различни боја опции да изберете од.Одлично за возрасни боење книги, цртање, боење, скицирање, doodling и само за ништо друго. ????БРЗО СУШЕЊЕ : Вода-базирани боја мастила, без мирис, не излегуваат во јавноста, не-токсични, и киселина-слободни.бои може да бидат распоредени и се меша со вода.нема потреба да се грижиш за smudges и дамки. ????РАЗНОВРСНА МАРКЕРИ, ОСТАНЕТЕ УБАВО И ОРГАНИЗИРАНИОТ - Одлично за деца, Возрасни, боење книги, скици, нерешено, боја, лавра, пишувате и да се креативни во забавно и квалификувани начин.Чувајте ги вашите маркер пенкала организирани во вклучени Платно торба контејнер!.Флексибилни и издржливи најлон четка совет за создавање на парична казна, средни и крупни потези.Здрав куршум совет за цртање во согласност фини линии.На база на вода, blendable, киселина-free, без мирис мастило.Флексибилни и издржливи најлон четка совет за создавање на парична казна, средни и крупни потези.Здрав куршум совет за цртање во согласност фини линии.На база на вода, blendable, киселина-free, без мирис мастило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат