• Новак
24 Бои Двојна Совет Четка Пенкало Уметност Маркери, парична Казна Совет Маркер & Calligraphy Четка Пенкала со 30% Повеќе Мастило за Journaling, Скицирање, Рака Букви, Боење Книги

24 Бои Двојна Совет Четка Пенкало Уметност Маркери, парична Казна Совет Маркер & Calligraphy Четка Пенкала

DEN 1190.40

Достапност
Достапно за нарачка

Вклучувајќи 24 Основни Бои, лесно ќе ги користат за училиште, канцеларија, патување. 30% повеќе мастило во двојна пенкала ќе трае подолго од други пенкала кога го прави уметнички дела.Карактеристики двојна совет, четка совет работи како paintbrush да се создаде ред, medium, или смели потези што ги прави совршена алатка за рака букви, илустрација, гума печат, и повеќе.Парична казна куршум совети е силна и цврста, давајќи доследна линија совршен за возрасни боење книги, цртање embellishments, сложени дизајни, Скицирање и пишување.Исто така Нашата двојна пенкала се направени од мазни и еластични најлон влакна, тие ќе го донесат Не-токсични, киселина слободни, и без мирис на вода-базирани мастило.Кој е одличен подарок за Божиќ.Брза испорака директно од , во согласност со трговски политики.Ве молиме слободно контактирајте со продавачот за кој било производ или редослед на проблемот.Боја : 24 пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат