• Новак
YHWW Акварел Пенкало,24/48/100 Бои, Акварел Уметност Маркери Скица Пенкало FineLiner Двојна Совет Четка Пенкала Цртање Манга Уметност Маркер Пенкала Училиште Материјали,100colo

YHWW Акварел Пенкало,24/48/100 Бои, Акварел Уметност Маркери Скица Пенкало FineLiner Двојна Совет Четка Пенкала

DEN 2320.08

Достапност
Достапно за нарачка

Не-токсични, киселина-бесплатно, висок квалитет.Долго-траен, заситени бои, не исчезнува, доволно висока концентрација на бои и висока чистота.можете да креирате медиум или смели потези со промена на четка притисок, и да го користите екстра nib да се доживее парична казна потези.Четка уметност боење pen set има голем број на уникатни бои, што ќе ви овозможи да бидете креативни, многу погодна за цртање линии и детали, сликарство, скицирање, означување, дизајнирање, илустрација.Да ви обезбеди со удобен контрола искуство, капа и мастило се користи иста боја, овозможувајќи ви лесно да се идентификуваат и да се идентификуваат секоја боја и брзо да ја одберете точната боја.Не-токсични, киселина-бесплатно, висок quality Long-трајни, заситени бои, не исчезнува, доволно висока концентрација на бои и висока чистота.можете да креирате медиум или смели потези со промена на четка притисок, и да го користите екстра nib да се доживее парична казна потези.Четка уметност боење pen set има голем број на уникатни бои, што ќе ви овозможи да бидете креативни, многу погодна за цртање линии и детали, сликарство, скицирање, означување, дизајнирање, илустрација.Да ви обезбеди со удобен контрола искуство, капа и мастило се користи иста боја, овозможувајќи ви лесно да се идентификуваат и да се идентификуваат секоја боја и брзо да ја одберете точната боја.Боја Количина : 12 Colors Package Количина : 12 Бои/Box Type : Уметност Marker Packaging : Set.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат