• Новак
Ohuhu Тонот на Кожата Маркери Четка Совет, Двојно Падна на Алкохол врз Основа Четка Маркери за Деца Уметник Возрасни' Боење, Илустрација, 24 Кожата-тонови на Бои +1 Алкох

Ohuhu Тонот на Кожата Маркери Четка Совет, Двојно Падна на Алкохол врз Основа Четка Маркери за Деца Уметник

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Плус, вашиот уметничко дело никогаш нема да исчезнат или дупка со со текот на времето.На Ohuhu 24 Тонот на Кожата Маркер Пенкало Сет е дизајниран за тело, лице, манга, портрет, илустрација, цртање, скицирање и други уметнички креации.ЛЕСНО МЕШАЊЕ, НЕ SMUDGING : Заборавајте за blotchy, нерамна боење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат