• Новак
Алкохол Мастило Меша Решение - Ranger Меша Решение Тим Holtz 2-Унца, Алкохол Мастило Продавала 6 Pixiss Меша Четка Пенкала

Алкохол Мастило Меша Решение - Ranger Меша Решение Тим Holtz 2-Унца, Алкохол Мастило Продавала 6 Pixiss Меша

DEN 451.20

Достапност
Достапно за нарачка

Ranger Тим Holtz Adirondack Алкохол Меша Решение.Содржи 2oz.Карактеристики детаљ апликатори совет.Ќе го олеснат се вклопуваат и дури и да се отстрани алкохол мастило. 6 Pixiss алкохол blender четка пенкала.Пополни пенкала со твоите меша решение и да ги користите за да го применуваат решение за вашиот алкохол мастило проект.Флексибилни совети направи тоа лесно да се примени.Само стискаш за повеќе алкохол мастило.Го олеснат, се вклопуваат, и дури и да се отстрани алкохол мастило бои со оваа специјална формулација.Направен во САД.Шише карактеристики детаљ апликатори совет.Алкохол Мастило Меша Решение 2-Унца од Ranger Тим Holtz, Алкохол Мастило Материјали, Вклучувајќи и 6 Pixiss Меша Четка Пенкала.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат