• Новак
Dual Совет Метален Маркер Пенкала, Ezzgol 12 Бои, Четка и парична Казна Двојно Падна Перат Боја Уметност Маркери за Црна Хартија, Камен Сликарство, - Карта во донесувањето

Dual Совет Метален Маркер Пенкала, Ezzgol 12 Бои, Четка и парична Казна Двојно Падна Перат Боја Уметност Маркери

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

12 Живописни Металик Нијанси : Оди смели со 8 прозорец боја маркер за стакло.Овие перат бои ќе се појави на било која боја без разлика дали тоа е темно или светло.Секој сет содржи 8 металик нијанси, вклучувајќи црвена, виолетова, розева, сина, злато, сребро, и 2 зелените.Пишување на Различни Површини : да ги Користите овие боја пенкала за сликарство на огледало или прозорецот, и други површини, вклучувајќи и пластика, керамика, хартија, дрво и метал.Брзо Сушење и Лесно Erasable : Веднаш да уживаат во сјајна марки без тресење бара од овие водоотпорен маркер.Вашиот дизајн останува во место без да бледнее, додека вие ќе бидете подготвени да го промените тоа и тогаш се обновува со леснотија.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ, ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ - се однесува на стакло или огледало и почекајте да се исуши.Ги измиете напор со топла вода и јадење сапун, по употреба.ОДЛИЧЕН ПРИЛОГ ЗА БИЛО кој НАСТАН - една прекрасна начин да се облекуваат за на маса за родендени, годишнини, свадби и други специјални прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат