• Новак
ParKoo Алкохол Маркери 80 Бои, 1 Платно Tote Торба, Двојно Падна парична Казна & Длето Алкохол-базирани Уметност Поставите Маркер со Своч Табелата & Носење за Деца, Возрасн?

ParKoo Алкохол Маркери 80 Бои, 1 Платно Tote Торба, Двојно Падна парична Казна & Длето Алкохол-базирани Уметност

DEN 628.80

Достапност
Достапно за нарачка

【ДВОЈНА СОВЕТ】Овие двојна совет маркери се-мора да има за вашиот Уметнички проекти.Широк и парична казна близнак совети се совршени за вашата различни побарувачката.Тие може да се користат за цртање, скицирање, илустрираат, засенчување, дизајнирање, рендерирање, манга и повеќе.Со овие маркер пенкала, ќе може да се подготви и тенки и дебели линии, да се создаде различни креативни стилови. 【80 ЖИВОПИСНИ БОИ】Овие високо пигментирани маркери се дизајнирани да трае против исчезнува.Овие постојани одлуки ви обезбеди голема количина на мастило, сите 80 бои може да се користи за долго време.Со вклучени своч картичка, можете да најдете боја треба брзо и лесно. 【ЛЕСНО МЕШАЊЕ】Алкохол базирани мастило суши брзо, лесно се вклопуваат и се слој различни бои, без да се грижиш за напуштање ленти зад себе.Комплет не е погодна за деца под 3 години и ве молиме продавница маркери хоризонтално за да се задржи мастило дури и да и совети. 【ОБНОВЛИВИ ПЛАТНО TOTE ТОРБА ВКЛУЧЕНИ】Сликам и да се подготви фантастични илустрации на празно место за да го направи вашиот личен платно торба.Ова платно tote кеси, исто така може да се користи како намирници шопинг торба, плажа торба, занает создавање, подарок торба, еко-пријателски торба, или каква било друга употреба може да се мисли на!. 【ОРГАНИЗИРАН и ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ】Сите овие маркер пенкала се стави во траен и стабилен плоштад за носење, одлично за чување.На рака, погодно барел ги имате сите пенкала организирани и подготвени да се користи кога ви треба.Сите 80 двојна совет маркери имаат боја кодирани капи, лесно за вас да се организираат и да се идентификуваат бои.Специјално дизајнирани пенкало во голема мера одговара на вашата рака, го прави лесно да се зафат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат