• Новак
Valken Blackhawk Макбаскет Пиштол

Valken Blackhawk Макбаскет Пиштол

DEN 2998.80

Достапност
Достапно за нарачка

Корозија-Отпорни Алуминиум и полимер Изградба, Издржливи во прав-обложени приемник.Нерѓосувачки челик bottomline црево, Отстранлив пренесен барел, Заменливи барел тема адаптер.МИЛИ-STD-1913 Додаток Железнички, Отстранлив feedneck адаптерот.Висок Проток алуминиум Воздухот извор адаптер, Модуларен дизајн за лесно измената и надградба.Дизајниран за употреба со CO2 или Висок Притисок на Воздухот, ги Исполнува или го надминува сите применливи ASTM стандарди.Ние сме #1 во Paintballs, бидејќи ние не правиме компромиси. 50+ Брендови под еден покрив.Турнир Опрема да Хард Стока.Ние сме нов стандард, нема други макбаскет компанија во светот, не она што Valken не.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат