• Новак
VITOLER Двојна Совет Четка Маркери Обоени Пенкало,парична Казна Точка Весник Пенкала & Боја на Четка Маркери за Дете Возрасни Боја за Цртање Излет Календар Уметнички П

VITOLER Двојна Совет Четка Маркери Обоени Пенкало,парична Казна Точка Весник Пенкала & Боја на Четка Маркери

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

МУЛТИ-ЦЕЛ ОБОЕНИ МАРКЕРИ : 34 Различни бои, вклучувајќи ги и сите основни бои, кои уметниците треба за цртање линии & детали, сликарство, скицирање, истакнување, journaling, потпишување, илустрација, doodling, рака букви, засенчување, рендерирање, манга и повеќе.На безбоен blender ви овозможува да се вклопуваат со потемни бои, за да создаде свој кориснички бои!Совршен за уметници, илустратори, аниматори, внатрешни дизајнери, архитекти, деца.одлуки, DIY, сликарство, цртање, рака-букви дизајн и анимација.Без оглед на уметници или деца ќе најдат радост со Vitoler двојна сет пенкала.Совршен за деца за да започнете арт и дизајн со своите не-токсични и еко-пријателски содржина и својата фенси и шарени пакет.DUAL СОВЕТ МАРКЕР ДИЗАЈН : Четка совет за сенчење и боење; 0.Нема проблеми со smudging или крварење, нема мастило проток прашање или скокнеш.Ние направи капи боја се исти со мастило што го прави полесно да се признае.РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Двојна Совет ЧЕТКА ПЕНКАЛО : непречено протокот на четка пенкала се приспособат на сите графички стилови, без дупликати, не крварат,брзо се исуши, и живописни бои кои се совршени за Боење Книги, Карта во донесувањето Одлуки, DIY, Сликарство, Цртање, Рака-букви дизајн и анимација.4 mm парична Казна точка совет за конципирањето и детали.VITOLER се фокусира на истражување оптимални боење пенкала,скица пенкала,пишување искуство,нудат пишување инструменти со супериорна функционалност и.Dual четка совет пенкало е одлична мода и практична алатка за повеќето цртање љубовници и сликари.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Таа е идеална уметност поставите подарок за семејство, пријатели и сите ниво на вештина на децата во родендени, денот на Благодарноста, Божиќ итн.Идеални за професионални ликовната уметност, возрасни coloring book и занаети.Четка и Дополнителна парична Казна совет советува да се држат во исправена позиција и здрав по цртање. 34 различни бои, вклучувајќи ги и сите основни бои, кои уметниците треба за цртање линии & детали, сликарство, скицирање, journaling, потпишување, илустрации, doodling, рака букви, засенчување, рендерирање, манга и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат